cementer تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری

cementer: تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری صنایع دستی میراث فرهنگی میراث فرهنگی نشست خبری

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد شناسایی انبارهای غیرمجاز کالا در استان

رئیس شرکت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۹۸۰ انبار در استان شناسایی شده است و با تکمیل این سامانه انبارهای غیرمجاز نیز در استان شناسایی

شناسایی انبارهای غیرمجاز کالا در استان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛ داریوش دیودیده در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راه اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در سال گذشته، اظهار داشت: نشانه از تشکیل این سامانه جلوگیری از صدور بارنامه های غیرمجاز، جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و شناسایی کالای قاچاق است.

رئیس شرکت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی، جهادکشاورزی، دامپزشکی، شرکت نفت، اصناف، دخانیات، شهرداری و شرکت های اموال تملیکی در این سامانه عضو هستند، بیان کرد: تا کنون 980 واحد انبار و مجتمع نگهداری کالا در استان شناسایی شده است است.

عبارات مهم : شناسایی

وی افزود: از این تعداد 119 فقره مربوط به دامپزشکی، 508 مورد انبار اصناف، 248 مورد مربوط به واحدهای صنعتی، 77 انبار فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و 23 فقره مربوط به سایر قسمت ها است و شناسایی این واحدها از سال 3 ماه گذشته شروع شده است است.

دیودیده تصریح کرد: آینده نگری می شود تعداد 3 هزار انبار و مجتمع نگهداری کالا در استان وجود داشته باشد که انتظار می رود جز مراکز انتظامی و امنیتی سایر دستگاه های متولی به خاص دانشگاه علوم پزشکی و جهادکشاورزی خواستار تکمیل اطلاعات واحدهای زیرمجموعه خود در این سامانه شوند.

وی با بیان اینکه بعضی از انبارها سرپوشیده و مابقی روباز هست، گفت: در 4 ماهه نخست سال گذشته بیش از 80 درصد اطلاعات به سامانه انتقال یافته شد و بدون شک با همکاری سایر دستگاه های اجرایی نسبت به، به روز رسانی و تکمیل این سامانه می توان اقدام کرد.

دیویده خاطرنشان کرد: از اطلاعات سامانه بهین یاب و اطلاعات اصناف جهت تکمیل و تصحیح این اطلاعات استفاده خواهد شد و انتظار می رود انبارداران از طریق اینترنت نسبت به عضویت در این سامانه اقدام کنند.
انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: شناسایی | نگهداری | اطلاعات | کهگیلویه و بویراحمد | کهگیلویه و بویراحمد | سازمان صنعت و معدن | انبارهای غیرمجاز | داریوش دیودیده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog