cementer تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری

cementer: تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری صنایع دستی میراث فرهنگی میراث فرهنگی نشست خبری

گت بلاگز وب‌گردی قتل نامادری به خاطر سوءظن

انهدام باند دزدی از پمپ بنزین‌های چهاردانگه، راز قتل خانوادگی را فاش کرد. مرد جوان که در این جنایت مادرخوانده خود را به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم ا

قتل نامادری به خاطر سوءظن

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اوایل آبان 88، مردی افغان با مراجعه به یکی از کلانتری های چهاردانگه از مفقود شدن ناگهانی همسرش خبر داد.

عبارات مهم : ایران
تحقیقات جهت کشف سرنخی از زن 45 ساله شروع شده است بود که تیمی از ماموران در یک عملیات موفق به انهدام باند چهار نفره دزدی از پمپ بنزین های چهاردانگه شدند.

یکی از اعضای این باند در بازجویی ها به قتل مادرخوانده اش اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل پدرم با زنی به اسم راحله ازدواج کرد. از اهالی شنیده بودم او با مردان غریبه ارتباط دارد. تا این که یکی از دوستانم گفت یک روز راحله برایش تعریف کرده چطور با یکی از اهالی ارتباط برقرار کرده هست. خیلی عصبانی شدم و به منزل رفتم. پدرم در منزل نبود و راحله در اتاق تنها نشسته بود. از شدت عصبانیت، چاقویی برداشتم و به قتل تهدیدش کردم. او هیچ واکنشی نشان نداد، ولی من چهار ضربه به او زدم. هنگامی که فوت کرد، جسدش را در یک گونی پلاستیکی انداختم و با کندن چاله ای 1/5 متری در باغ دفن کردم. سپس موکت خونی را با بنزین آتش زدم، بیل و کلنگ ها را در موتورخانه گذاشتم و چاقو را هم شکستم و در باغ انداختم. تمام این کارها تا ساعت 5 صبح طول کشید. هنگامی که پدرم سراغ راحله را گرفت، به دروغ گفتم او فرار کرده هست.

با ثبت این اعترافات، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه 74 وقت دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. متهم در این شعبه با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد و با تائید این حکم در دیوان عالی کشور در آستانه طناب دار قرار گرفت.

سرانجام متهم توانست با پرداخت دیه، رضایت اولیای دم را جلب کند و از فوت نجات یابد. او صبح دیروز، در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی از جنبه عمومی جرم محاکمه شد. او در دفاع از خود گفت: حدود هشت سال است در زندان هستم و از این اوضاع خسته شده است ام. تقاضا دارم قضات دادگاه هم مرا ببخشند.

قضات بعد از دفاعیات متهم او را به ده سال حبس محکوم کردند.

منبع: جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | ارتباط | دادگاه | قتل نامادری | قتل | سوءظن | سرقت | قصاص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog