cementer تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری

cementer: تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری صنایع دستی میراث فرهنگی میراث فرهنگی نشست خبری

گت بلاگز همدان اسامی منتخبان شورای شهر در ملایر ‌

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر ملایر به وسیله فرمانداری این شهرستان‌ اعلام شد.

اسامی منتخبان شورای شهر در ملایر ‌

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ فرماندار خاص ملایر گفت: تعداد اعضای مهم شورای شهر ملایر هفت نفر و تعداد اعضای علی البدل آن 5 نفر هستند.

عبدالعظیم رضایی افزود: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر، جلیل کولیوند با کسب 6 هزار و 490 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

اسامی منتخبان شورای شهر در ملایر ‌

وی از کسب 6 هزار و 397 رأی از سوی عباس جوکار به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر خبر داد و افزود: حسین احمدی نیز با کسب 6 هزار و 56 رأی به عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر ملایر در دوره پنجم آشنا شد.

فرماندار خاص ملایر گفت: در این انتخابات احمد هاشمی موفق شد تا 5 هزار و 892 رأی از مردم ملایر کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر ملایر در دوره پنجم شود.

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر ملایر به وسیله فرمانداری این شهرستان‌ اعلام شد.

وی افزود: اکبر هاشمی با کسب 5 هزار و 552 رأی، رضا زهره وند با کسب 5 هزار و 536 رأی و علی سبزی نی با کسب 5 هزار 368 رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر آشنا شدند.

رضایی تصریح کرد: همچنین آرش حسینی علمداری با کسب 5 هزار و 288 رأی، رحیم بقالی با 5 هزار و 158 رأی، اسمعیل صفوی زاده با کسب 4 هزار و 918 رأی، علی رضایی با کسب 4 هزار و 884 رأی، غلامرضا کرمی با کسب 4 هزار و 772 رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر ملایر گزینش شدند.

انتهای خبر/ ش

واژه های کلیدی: رضایی | ملایر | انتخابات | شورای شهر | علی البدل | شورای اسلامی | داوطلبان انتخابات | انتخابات 96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog