cementer تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری

cementer: تبدیل فرهنگ مهمان گردشگری صنایع دستی میراث فرهنگی میراث فرهنگی نشست خبری

گت بلاگز اصفهان فعالیت تاکسی‌های آنلاین شهر اصفهان باید ساماندهی شود

نایب مدیر کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فعالیت تاکسی‌های آنلاین شهر اصفهان بدون مجوز بوده و مشکلاتی را جهت تاکسی‌رانان ایجاد کرده است که ای

فعالیت تاکسی‌های آنلاین شهر اصفهان باید ساماندهی شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا نصر اصفهانی امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: کارکنان شهرداری نباید به شایعات توجهی داشته باشند چراکه اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در پنجمین دوره جنس فعالیت های شهرداری را می شناسند و از همه فعل و انفعالات شهرداری خبر دارند و همه توان خود را جهت اصلاح شرایط کارمندان به کار خواهند گرفت.

وی افزود: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان افرادی تحصیل کرده و نخبه هستند، شورای اسلامی شهر و دِه بعد از 13 سال به بلوغ کامل رسیده و از این رو مهم است که مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به تحقق مدیریت واحد شهری توجه داشته باشند، نظام مهندسی باید در برنامه های خود جهت ارائه خدمات به مردم تجدید نظر کند.

نایب مدیر کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فرآیندهای نظام مهندسی باید تسهیل شود چراکه مردم از تعدد مهندسان و تعدد میزان پرداختی ها به این شرکت شکایت داشته و مهم است که این امر ساماندهی شود.

وی با تأکید بر ضرورت توجه مسؤولان نسبت به ساماندهی تاکسی های آنلاین فعال در سطح شهر اصفهان خاطرنشان کرد: فعالیت این تاکسی ها بدون مجوز بوده و مشکلاتی را جهت تاکسی رانان اصفهانی ایجاد کرده است که این امر باید هر چه سریع تر ساماندهی شود.

فعالیت تاکسی‌های آنلاین شهر اصفهان باید ساماندهی شود

نصر اصفهانی یادآور شد: بعضی از رانندگان اتوبوس های شرکت اتوبوسرانی که به بخص شخصی واگذار شده است است از اوضاع کنونی ناراضی هستند، رانندگانی که حدود 350 میلیون تومان به صورت قسطی پرداخت کرده اند ولی از این شرایط رضایت کامل ندارند و مهم است که به اوضاع آن ها پیگیری شود.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: تاکسی | فعالیت | اصفهان | شهرداری | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان | ساماندهی فعالیت تاکسی‌های آنلاین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog